Leave Your Message

PRODUKTET E PARAQITUR

Ofroni klientëve produkte me cilësi të lartë dhe zgjidhje të shkëlqyera dizajni.

Kush jemi ne

Dongguan Zidong Electronic Technology Co., Ltd. u krijua në 2013. Fabrika ndodhet në ndërtesën 1, nr. 192, Qingfeng
East Road, Shijie Town, Dongguan City. Kompania kryesisht prodhon furnizime me energji celulare, ruajtje të energjisë, karikues celularë, karikim me valë,
kabllot e të dhënave të telefonit celular, kabllot e karikimit të telefonit celular dhe produkte të tjera. Produktet e kompanisë janë në përputhje me FCC, CE, UN38.3, MSDS, RoHS,
PSE, EMC dhe certifikata të tjera. Materialet hyrëse duhet t'i nënshtrohen testeve të rrepta përpara prodhimit dhe pas montimit, produkti i përfunduar duhet
të jetëiu nënshtrua më shumë se tre testeve të plakjes.

Lexo më shumë


658442f5sz
Prodhimi i produktit
ikona_certifikime

30 +

Janë marrë mbi 30 certifikata produktesh.

vjet_ikonë

10 vjet

Më shumë se 10 vjet përvojë profesionale në produktet elektronike 3C.

Ikona OEM/ODM

OEM/ODM

Ne mund të ofrojmë shërbim profesional të personalizimit OEM/ODM.

zgjerohet

11800

Në gjendje të zgjerojë shkallën e prodhimit dhe të mbajë konkurrencë të fortë.

pse na zgjodhet ne

Ne besojmë fort se cilësia e sotme do të çojë në tregun e së nesërmes!

Ekipi inxhinierik me përvojë

Ofroni zgjidhje inovative

Departamenti ynë i dizajnit ka 12 inxhinierë të lartë të softuerit dhe harduerit, të cilët të gjithë të diplomuar nga universitetet kryesore vendase në shkencë dhe inxhinieri. Kanë shumë vite përvojë të pasur pune. Ai ka ndihmuar klientët të dizajnojnë dhe plotësojnë një sërë produktesh të teknologjisë së lartë, të cilat kanë qenë shitet në më shumë se 100 vende. Ne zhvillojmë 2-3 produkte të reja çdo muaj për të lehtësuar klientët të zhvillojnë produkte të reja 3C.

  • Ekipi i ndryshëm inxhinierik
  • Arritja globale e produkteve të teknologjisë së lartë
Shiko më shumë
rreth_ne1
"

Ne kemi ndihmuar klientët jashtë shtetit të dizajnojnë dhe personalizojnë një shumëllojshmëri produktesh 3C, të cilat janë shitur në shumë vende.

– – Shërbim i personalizuar

LAJMET E FUNDIT

Përgatitja për suksesin tuaj duke përdorur shërbimet kryesore

Lexo më shumë