Leave Your Message

ИСКЛУЧЕНИ ПРОИЗВОДИ

Обезбедете им на клиентите производи со висок квалитет и одлични решенија за дизајн.

Кои сме ние

Dongguan Zidong Electronic Technology Co., Ltd. е основана во 2013 година. Фабриката се наоѓа во зградата 1, бр. 192, Qingfeng
East Road, Shijie Town, Dongguan City. Компанијата главно произведува мобилни напојувања, складирање енергија, мобилни полначи, безжично полнење,
кабли за податоци за мобилни телефони, кабли за полнење мобилни телефони и други производи. Производите на компанијата се во согласност со FCC, CE, UN38.3, MSDS, RoHS,
PSE, EMC и други сертификати. Дојдовните материјали мора да бидат подложени на строго тестирање пред производството, а по склопувањето, готовиот производ мора
бидиподложени на повеќе од три тестови за стареење.

Прочитај повеќе


658442f5sz
Изработка на производи
certifications_icon

30 +

Добиени се над 30 сертификати за производи.

години_икона

10 години

Повеќе од 10 години професионално искуство во 3C електронски производи.

Икона OEM/ODM

OEM/ODM

Можеме да обезбедиме професионална услуга за прилагодување на OEM/ODM.

прошири

11800

Можност да се прошири обемот на производството и да се подигне силна конкурентност.

зошто да не одберете нас

Цврсто веруваме дека денешниот квалитет ќе доведе до утрешниот пазар!

Искусен инженерски тим

Испорачајте иновативни решенија

Нашиот оддел за дизајн има 12 високи софтверски и хардверски инженери, од кои сите дипломирале на големи домашни универзитети во областа на науката и инженерството. Имаат долгогодишно богато работно искуство. Им помогна на клиентите да дизајнираат и комплетираат различни високотехнолошки производи, кои се се продава во повеќе од 100 земји. Развиваме 2-3 нови производи секој месец за да им олесниме на клиентите да развијат нови производи 3C.

  • Разновиден инженерски тим
  • Глобален досег на производи со висока технологија
Гледај Повеќе
about_us1
"

Им помогнавме на клиентите во странство да дизајнираат и прилагодат различни производи 3C, кои се продаваат во многу земји.

– – Прилагодена услуга

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

Подготовка за вашиот успех користејќи основни услуги

Прочитај повеќе